Kurzy

Praktická homeopatie podle Hahnemanna

Náš kurz je určený odborníkům (lékařům, lékárníkům, veterinářům a zdravotnímu personálu), kteří chtějí homeopatii využívat ve své praxi. Během dvaceti víkendových přednášek se studenti naučí, jak využívat homeopatii při diagnostice a léčbě. Pracují přitom s 20 až 30 nejčastěji používanými homeopatickými léky. Své znalosti si prohloubí díky zajímavým domácím úkolům, analyzováním případů a průběžným opakováním. Účastníci kurzu navíc mohou své znalosti dále rozvíjet na kongresech a dalších odborných setkáních. Po úspěšném složení závěrečné zkoušky získají diplom, který potvrzuje, že jsou kvalifikovanými homeopaty.

Cena kurzu:

  •   základní cena: 9000 Kč za 1 ročník / cena pro studenty: 5000 Kč za 1 ročník
  •   cena pro absolventy kurzů Akademie klasické homeoaptie: 7000 Kč za 1 ročník 

Kurzovné je možné platit jednorázově nebo ve dvou splátkách. Studentskou zvýhodněnou cenu nabízíme studentům (do 26 let) medicínských, farmaceutických a zdravotnických oborů po předložení platného potvrzení o studiu.

Přílohy:

Prohlédněte si aktuální studijní plán a podmínky studia.

Specializovaný kurz praktické homeopatie

Kurz je určený lékařům, lékárníkům a odborným poradcům, především absolventům homeopatických kurzů s pokročilou znalostí homeopatické Materie mediky a Hahnemannovy filozofie klasické homeopatie. Jednotlivé přednášky posluchačům rozšíří znalosti o nové léky složitějších patogenezí a zároveň hlubší principy potencování, výběr a dávkování léků řady Česká homeopatie.

Ve školním roce 2019/2020 je otevřen 1. ročník v Českých Budějovicích (celkem 6 přednášek) a 2. ročník, který probíhá střídavě v Praze a Brně (celkem 5 přednášek).

Cena kurzu:

  •   Běžná cena za 6 přednášek 6000 Kč / 5 přednášek 5000 Kč
  •   Zvýhodněná cena pro absolventy dvouletého kurzu AKH* 4200 Kč (1. ročník) / 3500 Kč (2. ročník)
    *Na zvýhodněnou cenu má uchazeč nárok pouze po úspěšném zakončení dvouletého kurzu AKH.

Přílohy:

Prohlédněte si aktuální studijní plán a podmínky studia.

Aktuální kurzy

Archiv kurzů