Zpravodaj z kongresu VI. homeopatických kazuistik

Zpravodaj z kongresu VI. homeopatických kazuistik

Homeopatická léčba poúrazových stavů

VI. homeopatické kazuistiky

Homeopatická léčba poúrazových stavů

Ve dnech 20.–21. 10. 2018 proběhl v ostravském Imperial Hotelu VI. ročník homeopatických kazuistik. Téma kongresu bylo zaměřeno na homeopatickou léčbu poúrazových stavů a odborný program obohatily příspěvky z lékařské, lékárenské i veterinární praxe. Garantem kongresu byl MUDr. Alexandr Fesik, zakladatel a ředitel Akademie klasické homeopatie.

Zvolené téma přineslo velmi rozmanité zkušenosti různých odborníků. Posluchači se mohli přesvědčit, že homeopatie je schopná rychle a efektivně zasáhnout u úrazů různých příčin, a to jak akutních, tak chronických a pomáhá pacientům čelit i nepříjemným, dlouhodobým následkům úrazů. Živé diskuze, které následovaly téměř po každém příspěvku, prokázaly nejen aktuálnost zvoleného tématu, splnily ale také účel pravidelných kongresů, jejichž cílem je aktivní výměna názorů a zkušeností.

Sobotní večer se nesl v duchu přátelské atmosféry okořeněné výtečným jídlem a pitím. O perfektní hudební zážitek se tradičně postaralo duo Hečkovi. Nedělní neméně pestrý program profesionálních homeopatů volně dovršilo vyhlášení nejlepší přednášky kongresu, před rozloučením předal MUDr. Alexandr Fesik certifikáty všem zúčastněným.

Děkujeme všem účastníkům a přednášejícím, kteří se s námi podíleli na tvorbě odborného programu a již nyní se těšíme na další společné setkání.

Podrobněji se o průběhu šestého ročníku kongresu kazuistik dozvíte v níže přiloženém zpravodaji.

Zpravodaj z VI. homeopatických kazuistik.pdf