XII. homeopatický kongres - HOMEOPATICKÁ LÉČBA STRACHU

Hotel Imperial, Tyršova 1250, 702 00 Moravská Ostrava a Přívoz, Česko

XII. homeopatický kongres - HOMEOPATICKÁ LÉČBA STRACHU

Vážené dámy a pánové, milí homeopaté,

chtěli bychom Vás pozvat na XII. homeopatický kongres, který bude věnován homeopatické léčbě strachu. Koná se 14.–16. dubna 2023 v Ostravě.

 

ČLnK - ohodnotila naš kongres:

  • v pátek 5 bodů
  • v sobotu 9 bodů

 

Kongres bude velmi obsažný, protože strach je jedním z hlavních problémů lidstva. Už teď můžeme z programu nabídnout například klasifikaci strachů – oblast, která dosud nebyla komplexně zpracována. Jen na ukázku: známe strachy „studené“, „horké“, strachy, kdy dotyčný ztuhne (např. Calcarea carbonica) nebo utíká (např. Aconitum), strachy s agresivitou, strachy s panikou. Strachy jsou obrovská kapitola, často jsou konkrétní (strach z myší), jindy vidíme přenesené nebo iracionální strachy.

Pro homeopata je důležité problematiku strachů ovládat, protože strach má často závažné dopady na fyzické zdraví, a nemusí to být vždy jen infarkt nebo mrtvice. Zároveň je to důležitý, tzv. generální symptom, který nás snadno navede na výběr správného homeopatika.

Budou mezi námi ti nejvýznamnější odborníci, kteří se homeopatií zabývají patnáct, dvacet i třicet let, a ti se s Vámi podělí o své zkušenosti.

Kongres pořádáme už tradičně v hotelu Imperial, kde vás čeká nádherné prostředí, skvělé jídlo, dokonalý servis a hlavně opět ti nejlepší přednášející. Kromě přednášek se můžete těšit i na sobotní vyhlášení ankety Homeopat roku a následný společenský večer s rautem, hudbou a tancem.

Tým Akademie klasické homeopatie se o Vás ve všech směrech dokonale postará.

Pokud Vás zajímá, jak homeopaticky ovládat, zmírňovat a řešit strachy, už teď si rezervujte místo na XII. homeopatickém kongresu a nezapomeňte si v diáři poznačit termín 14.– 16.dubna 2023.

 

Ceník - Konferenční poplatky

páteční účast

1000 Kč

dvoudenní účast

2000 Kč

třídenní účast

2 400 Kč

(původní cena 3 000 Kč)

třídenní účast - studenti do 26 let věku

1 200 Kč

třídenní účast - aktivní studenti právě probíhajících kurzů AKH

2 000 Kč

přednášející

1 000 Kč

doprovod /1 osoba

1 200 Kč*

V ceně kongresového poplatku je veškeré občerstvení včetně obědů a večeří a ručíme za to, že hlad nikdo mít nebude! Samozřejmostí je Sborník z XII. homeopatického kongresu, který obdržíte spolu s psacími potřebami a drobnými dárky od Akademie klasické homeopatie.
 
Konferenční poplatek zahrnuje volný vstup na odborný program a společenský večer, obdržíte sborník přednášek a certifikát o účasti.
 
* Konferenční poplatek pro doprovod zahrnuje stravování během celého dne, nikoliv však účast na odborném programu.

Ceník - Ubytování

jednolůžkový pokoj/den

1450 Kč

dvoulůžkový pokoj/den

1850 Kč

 

 

Program ke stažení zde.

Recenze účastníků loňského Homeopatického kongresu:

Mgr. Radka ADÁMKOVÁ, lékárnice, Brno

Když mi přišla pozvánka na letošní kongres v Ostravě na téma Homeopatie a nemoci zažívacího ústrojí, věděla jsem, že chci jet. Téma zažívacích obtíží je pro lékaře i nás lékárníky stále na pořadu dne. Někteří klienti stále využívají klasické metody alopatické, ale v mém okolí je i poměrně dost lidí, kteří jsou otevřeni tzv. alternativním způsobům léčení. Přednášky pana doktora Fesika sleduji na Facebooku, ale osobní setkání s ním i s ostatními kolegyněmi a kolegy, kteří vnímají potřebu skutečně lidem pomáhat ke zdraví, a předávání osobních zkušeností i poznatků je nenahraditelné.
Přednášky byly velmi erudované, každý z přednášejících mne obohatil svým neopakovatelným přístupem k homeopatii, ke klientům, k dalším metodám, které lze vhodně zkombinovat v co nejlepší prospěch klienta.

Všechny přednášky byly pojaty zajímavě. Přednášející dokázali zaujmout výběrem témat a úžasným přednesem a vystupováním. Kongres byl profesionální a na vysoké odborné úrovni, dlouhodobou práci pana doktora Fesika a lidí okolo něj hodnotím jako velmi záslužnou. Jeho přínos pro nás homeopaty z praxe, tak i pro naše klienty je významný a nenahraditelný.

Sobotní vyhlášení vítězů ankety Homeopat roku a slavnostní večer byly příjemným oceněním práce všech, kteří věnují svůj čas a energii nejen sami sobě, ale především svým klientům a pacientům, a činí tak jejich život příjemnějším.

 

MUDr. Kateřina HOUFOVÁ, stomatoložka, Plzeň

Celkově se mi kongres velmi líbil, je znát, že jeho odborná úroveň má stále vzrůstající tendenci. Organizace byla opět výborná. Program byl hodně nabitý, vzhledem k počtu přednášek nebyl vůbec „odpočinkový“. Přednášející se na důležitých poznatcích z praxe shodovali, některé informace zaznívaly od různých odborníků opakovaně.

 

Mgr. Klára Hradilová, lékárnice, České Budějovice

Homeopatického kongresu jsem se letos účastnila poprvé a byla jsem nadšená. Líbil se mi skvěle připravený program, od přednášek až po společenský večer. Přednášky pro mě byly velmi přínosné, a to nejen proto, že zažívací problémy se řeší dnes a denně, ale i z toho důvodu, že jsem díky nově získaným informacím pomohla vlastnímu synkovi. Díky kongresu jsem se rovněž utvrdila v tom, že homeopatie je pro mě správná cesta.

Přejít k přihlášce