X. homeopatické kazuistiky

6, Tyršova 1250, 702 00 Moravská Ostrava a Přívoz, Česko

X. homeopatické kazuistiky

Vážení příznivci homeopatie, milí přátelé,

dovolte, abych Vás jménem Akademie klasické homeopatie pozval na již 
X. ročník homeopatických kazuistik, tentokrát na téma: 

Homeopatická léčba sexuálních dysfunkcí.

ČLnK - ohodnotila naše kazuistiky 12 body

Homeopatické kazuistiky se každoročně zaměřují na praktické využití homeopatie, tedy na úspěšně řešené případy českých lékařů humánních i veterinárních, lékárníků a dalších odborníků v homeopatii.

Letos jsme jim vyhradili termín 15. – 16. října. Všichni doufáme, že epidemiologická situace tomu bude přát a sejdeme se „naživo“ opět v Hotelu Imperial v Ostravě.

Náš jarní kongres i podzimní homeopatické kazuistiky jsou už tradičně akreditovány Českou lékárnickou komorou. V minulosti bylo účastníkům připsáno 8 bodů do průběžného celoživotního vzdělávání, přednášející obdrželi body navíc – kdo tedy máte zajímavý případ z oblasti sexuálních potíží a chcete se o něj podělit, ještě je čas poslat příspěvek.
 
Téma je „ožehavé“, nicméně sexualita je významná součást zdraví, tak jak ho ve své definici chápe Světová zdravotnická organizace, která je vymezuje jako stav úplné tělesné, duševní a sociální pohody (well-being), který tedy nespočívá pouze v nepřítomnosti nemoci (disease) či slabosti, neduživosti (infirmity) (v anglickém originále: „Health is a state of complete physical, mental and social well-being and not merely the absence of disease or infirmity.“)
 
 

Registrace je od 8.00 hodin, přednášky začínají v sobotu v 9.00 hodin a s přestávkou na oběd potrvají do 17.30. V neděli se sejdeme opět v 9.00, ale abychom se všichni dostali v pořádku včas domů, slavnostní zakončení s předáním certifikátů bude již ve 13.00 hodin.

Po oba přednáškové dny bude v předsálí připraveno občerstvení – ovoce, sendviče i něco sladkého na doplnění glukózy pro mozek, dostatek džbánů s vodou, džusy, káva, čaj. Na oběd si můžete vybrat ze tří jídel včetně vegetariánského, v neděli bude připraven teplý raut.

V sobotu večer laskavě počítejte se slavnostním večerem, živou hudbou k tanci a bohatým rautem.

Pro případ další karantény jsme opět připraveni celý program vysílat v přímém přenosu on-line, takže se nebojte – o nic nepřijdete.

 

KONFERENČNÍ POPLATEK

  • Cena za oba dny 1.700,-
  • Cena pro aktivní účastníky 800,-
  • Cena pro doprovod 1.000,- *
  • Cena pro doprovod pouze na společenský večer 450,-
  • Cena za jednodenní účast – sobota 1.200,-
  • Cena za jednodenní účast – neděle 600,-

V ceně kongresového poplatku je veškeré občerstvení včetně obědů a večeří a ručíme za to, že hlad nikdo mít nebude! Samozřejmostí je Sborník z X. homeopatických kazuistik, který obdržíte spolu s psacími potřebami a drobnými dárky od Akademie klasické homeopatie.
 
Konferenční poplatek zahrnuje volný vstup na odborný program a společenský večer, obdržíte sborník přednášek a certifikát o účasti.
 
* Konferenční poplatek pro doprovod zahrnuje stravování během celého dne, nikoliv však účast na odborném programu.

 

UBYTOVÁNÍ

  • jednolůžkový pokoj – cena za osobu na noc: 1.250,- Kč
  • dvoulůžkový pokoj – cena za osobu na noc: 800,- Kč

 

Program ke stažení ZDE.