VIII. homeopatický kongres

Hotel Imperial, Tyršova 1250/6, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava-Moravská Ostrava a Přívoz, Česko

VIII. homeopatický kongres

HOMEOPATICKÁ LÉČBA NEUROLOGICKÝCH POTÍŽÍ

12.–14. 4. 2019 I Imperial Hotel Ostrava

 

Dovolujeme si vás pozvat na VIII. homeopatický kongres, věnovaný tématu Homeopatická léčba neurologických potíží. Kongres se uskuteční ve dnech 12.–14. 4. 2019, tradičně v ostravském hotelu Imperial.

Neurologie je velmi sofistikovaný obor, jehož preventivní, diagnostické i terapeutické postupy se v současné době velmi rychle vyvíjejí. Neurologové jsou dnes schopni velmi přesně a rychle stanovit diagnózu, léčba je však mnohdy složitá a zdlouhavá. Jelikož neurologie úzce spolupracuje s interní medicínou, okruh jejího zaměření je velmi široký. Problémy, které jsou středem zájmu neurologů, navíc mnohdy odrážejí svůj psychosomatický původ a vyžadují tak vysoce individuální přístup. Tedy přístup nejbližší právě homeopatii.

Homeopatie nabízí pacientům ověřenou efektivní, ale šetrnou léčbu akutních i chronických potíží. Profesionální homeopaté dnes velmi dobře znají účinnost této metody v léčbě neuróz, migrén, neuritid a neuropatií různých příčin, s dobrými výsledky léčí neuralgie, epilepsii a různé epileptoidní stavy, pozitivní vliv homeopatických přípravků zaznamenávají také u pacientů s roztroušenou sklerózou.

VIII. homeopatický kongres začne pátečním úvodním workshopem s uvedením do problematiky neurologické teorie. V následujících dvou dnech pak profesionální homeopaté přednesou zkušenosti z vlastní homeopatické praxe. Těšit se můžete na bohatý program s příspěvky lékařů, farmaceutů i veterinářů. Na odborném programu již usilovně pracujeme, máte-li i vy zajímavý příspěvek, se kterým se chcete podělit, rádi jej do programu zařadíme.

V rámci VIII. homeopatického kongresu proběhne již 4. ročník udílení cen Homeopat roku, nebude chybět ani společenský večer s výborným jídlem a příjemnou zábavou. To vše v prostředí vyhlášeného hotelu Imperial v samém centru Ostravy.