VII. homeopatický slunovrat

Beskydský hotel Relax***, Lesní 1689, 75661, Rožnov pod Radhoštěm

VII. homeopatický slunovrat

VII. homeopatický slunovrat

TAJEMSTVÍ HOMEOPATICKÉ PROGNÓZY

21.–23. 6. 2019 I Beskydský hotel Relax***, Rožnov pod Radhoštěm

Dovolujeme si vás pozvat na VII. homeopatický slunovrat. Uskuteční se ve dnech 21.–23. 6. 2019 v Beskydském hotelu Relax*** v Rožnově pod Radhoštěm. Hlavní téma semináře zní Tajemství homeopatické prognózy.

Homeopatický slunovrat vždy nabízí účastníkům jedinečný zážitek. Vzdělávání, relaxaci, přátelskou atmosféru, příjemné gastronomické zážitky, společnost dobrých lidí se zájmem vzdělávat se nabízet kvalitní homeopatickou pomoc. To vše v období rozkvětu unikátní beskydské přírody.

Tradiční letní seminář, připravovaný týmem Akademie klasické homeopatie, nabídne posluchačům již posedmé velmi významnou tématiku homeopatické teorie i praxe. Loni MUDr. Alexandr Fesik odhalil tajemství homeopatické anamnézy, nyní se podrobně zaměří na neméně důležité zákonitosti homeopatické prognózy. Posluchači žádané téma představuje nedílnou součást odborné praxe, bez které se profesionální homeopat neobejde.

V programu zazní témata jako Prognóza zákonitosti vývoje homeopatického archetypu, Základní techniky homeopatické prognózy, Prognóza zákonitosti vývoje reakce na stravu, Komplikace při stanovení homeopatické prognózy a mnohá další. Již nyní na programu usilovně pracujeme, bude se opět na co těšit.

Na seminář jste srdečně zváni i v doprovodu svých blízkých či domácích mazlíčků. Nebude chybět ani tradiční vycházka v přírodě a kvalitní gastronomické a wellness služby. Těšíme se na vás.