VII. homeopatický slunovrat

Beskydský hotel Relax***, Lesní 1689, 75661, Rožnov pod Radhoštěm

VII. homeopatický slunovrat

TAJEMSTVÍ HOMEOPATICKÉ PROGNÓZY

21.–23. 6. 2019 I Beskydský hotel Relax***, Rožnov pod Radhoštěm

Ve dnech 21.–23. 6. 2019 se uskutečnil VII. homeopatický slunovrat v Beskydském hotelu Relax*** v Rožnově pod Radhoštěm. Hlavní téma semináře znělo Tajemství homeopatické prognózy.

Homeopatický slunovrat vždy nabízí účastníkům jedinečný zážitek. Vzdělávání, relaxaci, přátelskou atmosféru, příjemné gastronomické zážitky, společnost dobrých lidí se zájmem vzdělávat se a nabízet kvalitní homeopatickou pomoc. To vše v období rozkvětu unikátní beskydské přírody.

Tradiční letní seminář, připravovaný týmem Akademie klasické homeopatie, nabídl posluchačům již posedmé velmi významnou tématiku homeopatické teorie i praxe. Loni MUDr. Alexandr Fesik odhalil tajemství homeopatické anamnézy, nyní se podrobně zaměřil na neméně důležité zákonitosti homeopatické prognózy. Posluchači žádané téma představuje nedílnou součást odborné praxe, bez které se profesionální homeopat neobejde.

V programu zazněla témata jako Prognóza zákonitosti vývoje homeopatického archetypu, Základní techniky homeopatické prognózy, Prognóza zákonitosti vývoje reakce na stravu, Komplikace při stanovení homeopatické prognózy a mnohá další.