VI. homeopatické kazuistiky

20. - 21. 10. 2018 - Imperial Hotel Ostrava, Tyršova 6, 702 00 Ostrava

VI. homeopatické kazuistiky

Dovolujeme si Vás pozvat na VI. homeopatické kazuistiky, věnované tématu Homeopatická léčba poúrazových stavů. Kongres se uskuteční v kongresovém stále ostravského hotelu Imperial ve dnech 20. - 21. 10. 2018. Srdečně Vás zveme a těší

Homeopatická léčba poúrazových stavů

20. - 21. 10. 2018 I Imperial Hotel Ostrava

Všechny příznivce homeopatie srdečně zveme na VI. homeopatické kazuistiky, oblíbený kongres zaměřený na případy využití homeopatie v profesionální praxi. Kongres bude uspořádán ve dnech 20. - 21. října 2018 v hotelu Imperial v Ostravě a jeho hlavní téma zní Homeopatická léčba poúrazových stavů.

Úraz, neboli trauma, je náhlá, neočekávaná situace, psychický nebo fyzický otřes, který naruší celistvost a integritu organismu. V souvislosti se závažností a rozsahem poranění ovlivní úraz postiženému více či méně běžný denní režim. Vyžaduje obvykle rychlý, pohotový zásah, zabraňující dalšímu poškození, případně smrti. S lehčími úrazy, například s říznutím při krájení zeleniny či při práci na zahradě, si obvykle poradíme sami a rána se rychle zhojí. Do léčby otevřených zlomenin, rozsáhlých polytraumat nebo těžkých psychických otřesů se závažnými následky, je však potřeba zapojit řadu odborníků, mnohdy i dlouhodobě.

V obou případech může být dobrým a efektivním pomocníkem správně vedená homeopatická léčba. Zmírní bolest, urychlí hojivé procesy, podpoří psychický stav a celkový tělesný i psychický komfort. Zkrátí dobu rekonvalescence a ulehčí pacientovi návrat do běžného života.

Stejně jako v minulých letech, i letos budeme jednat o udělení akreditace České lékárenské komory. Odborný program bude také jako obvykle doplněn přátelskou atmosférou společenského večera s hudbou a tancem.

 

Program kongresu VI. homeopatických kazuistik

Program VI. homeopatických kazuistik

Konferenční poplatek

 

Cena při registraci do 30. 9. 2018 1500,-

Cena při pozdější registraci 1700,-

Cena pro aktivní účastníky 800,-

Cena pro doprovod 900,-

Cena pro doprovod pouze na společenský večer 400,-

Cena za jednodenní účast 900,-

Cena pro studenty 500,-

Konferenční poplatek zahrnuje volný vstup na odborný program a společenský večer, obdržíte sborník přednášek a certifikát o účasti. Zajištěno bude občerstvení a sobotní oběd.

Konferenční poplatek pro doprovod zahrnuje stravování během celého dne, nikoliv však účast na odborném programu.

Ubytování

Imperial Hotel Ostrava: jednolůžkový pokoj, cena za osobu na noc: 1 100 Kč

Imperial Hotel Ostrava: dvoulůžkový pokoj, cena za osobu na noc: 700 Kč

 

Přejít k přihlášce