Pozvánka na 11 homeopatický kongres

Pozvánka na 11 homeopatický kongres

Vážení přátelé homeopatie, milé dámy a pánové, dovolte, abychom Vás srdečně pozvali na XI. Homeopatický kongres, který se každoročně koná na oslavu výročí narození Samuela Hahnemanna, zakladatele moderní homeopatie.

Letošní téma je HOMEOPATIE A NEMOCI ZAŽÍVACÍHO ÚSTROJÍ a jako každoročně na něm se svými příspěvky vystoupí naši nejlepší homeopaté, lékaři a lékárníci. Problémy s trávením tvoří velkou část denní práce homeopata, ať už v terapii dětí či dospělých. Poznatky získané na kongresu pokaždé patří k nejnovějším informacím, které se v oboru akutní i chronické homeopatie objevují. Byla by škoda o ně přijít a ochudit se o zdroj „živé homeopatie“ přímo z praxe.

 

Setkání je plánováno na 8. – 10. dubna v ostravském hotelu Imperial.

Program začíná v pátek 8. 4. 2022 ve 13 hod. a končí v neděli 10. 4. 2022 ve 13 hod., podrobnosti o pořadu přednášek se dozvíte do konce února na webu studujtehomeopatii.cz.

Kromě odborných přednášek se už všichni těšíme na páteční výlet s překvapením, po Ostravě nás opět provede profesionální průvodce.

V sobotu večer je nachystaný společenský večer s oblíbenou hudbou k tanci a s opulentním bufetem s teplými i studenými předkrmy, hlavními chody a dezerty. Součástí slavnostního večera bude vyhlášení vítězů veřejné ankety Homeopat roku. Více o tomto projektu se dozvíte a zapojit se můžete na adrese: http://www.homeopatroku.cz

Hotelová restaurace pro nás připraví cenově zvýhodněné obědové a večerní menu, ve kterém vždy kromě dvou standardních jídel najdete i vegetariánský pokrm.

Účastníkům kongresu bude poskytnuta sleva na ubytování. Pro všechny jsou zajištěny studené i teplé nealko nápoje a občerstvení formou švédského stolu včetně ovoce.

 

Při registraci obdržíte:

  • sborník všech přednášek v hodnotě 450,- Kč,
  • pět balení homeopatik k vlastnímu vyzkoušení v hodnotě 800,- Kč
  • blok na vlastní zápisky a kuličkové pero,
  • praktický dárek od Akademie klasické homeopatie.

 

 Ceník – konferenční poplatky

páteční účast

900 Kč

dvoudenní účast

1 600 Kč

třídenní účast

2 000 Kč

(původní cena 3 000 Kč)

třídenní účast – studenti do 26 let věku

1 000 Kč

třídenní účast – aktivní studenti právě probíhajících kurzů AKH

1 600 Kč

přednášející

1 000 Kč

doprovod /1 osoba

1 000 Kč*

* Konferenční poplatek pro doprovod zahrnuje stravování během celého dne, nikoliv však účast na odborném programu.

Ceník ubytování
 

Imperial Hotel Ostrava jednolůžkový pokoj, cena za osobu na noc

1 250 Kč

Imperial Hotel Ostrava dvojlůžkový pokoj, cena za dvě osoby na noc

1 600 Kč

 

Přihlásit se můžete už nyní na https://www.studujtehomeopatii.cz/xi-homeopaticky-kongres

Zaškrtněte si už teď ve svém diáři termín 8. – 10. 4., těšíme se na Vás!

 

S úctou

MUDr. Alexandr Fesik

 

 

 

 

 

Organizační tým: Jana Hrinková,

E-mail: jana.hrinkova@budtezdravi.cz

Telefonní kontakt: 776 879 799

Štítky

1. ročník Acidum aceticum Acidum phosphoricum Aconitum AKH Alergie Allium cepa Apis Argentum nitricum Arnica Arsenicum album Artemisia Artemisia vulgaris Aurum metallicum Bella-donna Bellis Berberis Borax Calcarea carbonica Calcarea fluorica Calendula Camphora Capsicum Causticum Cimicifuga co kvete Co se vyrábí? Coccus cacti Coffea cruda Cyclamen článek Drosera rotundifolia Dulcamara e-shopy Ferrum phosphoricum Graphites HAB Hahnemann Hepar sulfuris historie hlasování Homeopat roku Homeopatická káva homeopatická mapa zdraví homeopatická poradna Homeopatické bylinky Homeopatické byliny homeopatický kongres homeopatie Homeopatie vědecká homeopatika homeopatikum homeopatikum týdne Hradec Králové Hypericum Chamomilla recutita Imunita jak se vyrábí Kalium carbonicum Kalium iodatum Kalium muriaticum Kalium phosphoricum kamenné lékárny Kazuistika Kongresy konzultace koronavirus Kurz kurzy lékárník lékopis lékopisná kuchařka Literární noviny Lycopodium Mapa zdraví Melilotus MUDr. Alexandr Fesik nákup nařízení vlády Natrium carbonicum Natrium phosphoricum Natrium sulfuricum nemoc nemoci Nové léky Novinky ocenění omezení pohybu Phytolacca Pozitivní homeopatie Praktická homeopatie Praktická homeopatie podle Hahnemanna prodej příběhy přihláška přínos rady Rekonvalescence Sammuel Hahnemann Sepia Silicea Solidago Specializovaný kurz studium Sulfur telefonické linky Teorie Thuja occidentalis Typologie Vědecká homeopatie vyjádření vzdělávání zákaz zdraví Zincum metallicum zpráva vše