MUDr. Helena Bartůšková

MUDr. Helena Bartůšková

Lektor, Ordinace celostní medicíny - homeopatie, ajurvéda, hypnóza

Vystudovala medicínu na Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze s atestací praktického lékařství pro děti a dorost. Po promoci v roce 1997 pracovala na dětských odděleních Nemocnice na Bulovce a Thomayerovy nemocnice a také v lékařské službě první pomoci. Jako praktická lékařka v ordinaci pro děti a dorost působila od roku 2005 na Poliklinice Čumpelíkova v Praze. V průběhu své praxe si rozšiřovala své vzdělání o homeopatii, hypnózu a ajurvédu a uplatnění celostního přístupu k pacientům.

Navštěvovala přednášky cyklů studia klinické homeopatie CEDH pořádaného firmou Boiron, následně se účastnila ročního kurzu homotoxikologie rakouské školy (dr. Peithner). Je absolventkou školy praktické homeopatie MUDr. Alexandra Fesika, jehož přednášky navštěvuje od roku 2012. Znalosti homeopatické teorie i praxe si neustále doplňuje poctivým samostudiem aktuálních zdrojů a vlastními zkušenostmi z praxe.

Ve své ordinaci pravidelně pořádá přednášky na aktuální témata z oblasti homeopatie, přednáší také pro mateřská centra a je pravidelnou aktivní účastnicí homeopatických kongresů.