IX. homeopatické kazuistiky 2021

IX. homeopatické kazuistiky 2021

Blíží se nám termín letošních kazuistik neváhejte a přihlaste se. Téma IMUNITA.

https://www.studujtehomeopatii.cz/ix-homeopaticke...

 

IX. homeopatické kazuistiky

 

Vážení přátelé, příznivci homeopatie,


dovolte, abych Vás jménem Akademie klasické homeopatie pozval na již IX. ročník homeopatických kazuistik, tentokrát na téma Imunita.


Homeopatické kazuistiky se každoročně zaměřují na praktické využití homeopatie, tedy na úspěšně řešené případy českých lékařů, lékárníků, veterinářů a dalších odborníků v homeopatii.


Letos jsme jim vyhradili termín 16. – 17. října. Všichni doufáme, že epidemiologická situace tomu bude přát, a sejdeme se „naživo“ opět v Hotelu Imperial v Ostravě.

Podzimní homeopatické kazuistiky jsou akreditovány Českou lékárnickou komorou 11 body. 


Registrace je od 8.00 hodin, přednášky začínají v sobotu v 9.00 hodin a s přestávkou na oběd potrvají do 17.30. V neděli se sejdeme opět v 9.00, ale abychom se všichni dostali v pořádku domů, slavnostní zakončení s předáním certifikátů bude ve 13.00 hodin.


Po oba přednáškové dny bude v předsálí připraveno občerstvení – ovoce, sendviče, i něco sladkého na doplnění glukózy pro mozek, dostatek džbánů s vodou, džusy, káva, čaj. Na oběd můžete vybírat ze tří jídel, včetně vegetariánského, v neděli bude připraven teplý raut.


V sobotu večer, prosím, počítejte se slavnostním večerem s živou hudbou k tanci a bohatým rautem.


Pro případ další karantény jsme opět připraveni celý program přenášet on-line živě, takže se nebojte, o nic nepřijdete.


Samozřejmostí je Sborník z IX. homeopatických kazuistik, který obdržíte zdarma, spolu s psacími potřebami a drobnými dárky od Akademie klasické homeopatie. Navíc se o Vás po oba dny postaráme co se jídla a pití týče, a ručíme za to, že hlad nikdo mít nebude!

 

 

Konferenční poplatek

 • Cena za oba dny 1.500,-
 • Cena pro aktivní účastníky 800,-
 • Cena pro doprovod 900,- *
 • Cena pro doprovod pouze na společenský večer 450,-
 • Cena za jednodenní účast sobota - 1.000,-
 • Cena za jednodenní účast neděle - 600,-

 

Konferenční poplatek zahrnuje volný vstup na odborný program a společenský večer, obdržíte sborník přednášek a certifikát o účasti. Zajištěno bude občerstvení a sobotní oběd. 

* Konferenční poplatek pro doprovod zahrnuje stravování během celého dne, nikoliv však účast na odborném programu.

 

Ubytování

 • jednolůžkový pokoj, cena za osobu na noc: 1.250 Kč
 • dvoulůžkový pokoj, cena za osobu na noc: 800 Kč

 

Přihlášení

 • e-mail: jana.hrinkova@budtezdravi.cz
 • www.studujtehomeopatii.cz
 • textový dokument od obchodního partnera
 • nebo zde vyplňte PDF a zašlete na e-mail - jana.hrinkova@budtezdravi.cz

Za všechny, kdo letošní podzimní setkání připravují, se na Vás těší a přeje příjemnou cestu do Ostravy
MUDr. Alexandr Fesik.

 

Program:

 

 

Program ke stažení ZDE.

Štítky

1. ročník Acidum aceticum Acidum phosphoricum Aconitum AKH Alergie Allium cepa Apis Argentum nitricum Arnica Arsenicum album Artemisia Artemisia vulgaris Aurum metallicum Bella-donna Bellis Berberis Borax Calcarea carbonica Calcarea fluorica Calendula Camphora Capsicum Causticum Cimicifuga co kvete Co se vyrábí? Coccus cacti Coffea cruda Cyclamen článek Drosera rotundifolia Dulcamara e-shopy Ferrum phosphoricum Graphites HAB Hahnemann Hepar sulfuris historie hlasování Homeopat roku Homeopatická káva homeopatická mapa zdraví homeopatická poradna Homeopatické bylinky Homeopatické byliny homeopatický kongres homeopatie Homeopatie vědecká homeopatika homeopatikum homeopatikum týdne Hradec Králové Hypericum Chamomilla recutita Imunita jak se vyrábí Kalium carbonicum Kalium iodatum Kalium muriaticum Kalium phosphoricum kamenné lékárny Kazuistika Kongresy konzultace koronavirus Kurz kurzy lékárník lékopis lékopisná kuchařka Literární noviny Lycopodium Mapa zdraví Melilotus MUDr. Alexandr Fesik nákup nařízení vlády Natrium carbonicum Natrium phosphoricum Natrium sulfuricum nemoc nemoci Nové léky Novinky ocenění omezení pohybu Phytolacca Pozitivní homeopatie Praktická homeopatie Praktická homeopatie podle Hahnemanna prodej příběhy přihláška přínos rady Rekonvalescence Sammuel Hahnemann Sepia Silicea Solidago Specializovaný kurz studium Sulfur telefonické linky Teorie Thuja occidentalis Typologie Vědecká homeopatie vyjádření vzdělávání zákaz zdraví Zincum metallicum zpráva vše