Homeopat roku „klepe na dveře“ – již potřetí!

Homeopat roku „klepe na dveře“ – již potřetí!

Akademie klasické homeopatie připomíná všem zahájení nominace na ceny v anketě Homeopat roku 2017.

Homeopat roku 2018

Akademie klasické homeopatie připomíná všem zahájení nominace na ceny v anketě Homeopat roku 2017. Nominovat svého favorita můžete již od 1. 11. 2017 do 31. 1. 2018 a to prostřednictvím elektronického formuláře, který naleznete na webových stránkách www.homeopatroku.cz

Tato již tradiční anketa je koncipována tak, aby zvýšila prestiž Hahnemanova dědictví - homeopatie, jakožto vědního oboru a zároveň, aby dala široké veřejnosti možnost ocenit nejen odborné, ale i lidské kvality těch, kteří pečují o fyzické i psychické zdraví svých pacientů prostřednictvím této léčebné metody.

Tři kategorie: Cena za přínos homeopatii, Cena za homeopatickou literaturu a Cena za velké homeopatické srdce má posilovat dialog mezi odborníky z řad lékařů, veterinářů, lékárníků, farmaceutů, farmaceutických asistentů aj., podpořit interakci mezi nimi, taktéž je motivovat k dalšímu rozvoji aktivit a projektů, přispívajících otevřené odborné diskuzi na vyspělé vědecké úrovni. Hlavním cílem je zaznamenat povědomí veřejnosti o potenciálu a možnostech homeopatie, jako diagnostické a terapeutické metody nejen z hlediska jejího uplatnění na poli moderní vědy.

Organizátorem a garantem Homeopata roku je MUDr. Alexandr Fesik, zakladatel a ředitel společnosti Akademie klasické homeopatie spol. s.r.o.

Děkujeme za vaše názory, důvěru a podporu a těšíme se na výsledky ankety, o které se s vámi podělíme 14. 4. 2018 v rámci VII. homeopatického kongresu v Ostravě.

Akademie klasické homeopatie