Homeopat roku „klepe na dveře“ – již potřetí!

Homeopat roku „klepe na dveře“ – již potřetí!

Akademie klasické homeopatie připomíná všem zahájení nominace na ceny v anketě Homeopat roku 2017.

Homeopat roku 2018

Akademie klasické homeopatie připomíná všem zahájení nominace na ceny v anketě Homeopat roku 2017. Nominovat svého favorita můžete již od 1. 11. 2017 do 31. 1. 2018 a to prostřednictvím elektronického formuláře, který naleznete na webových stránkách www.homeopatroku.cz

Tato již tradiční anketa je koncipována tak, aby zvýšila prestiž Hahnemanova dědictví - homeopatie, jakožto vědního oboru a zároveň, aby dala široké veřejnosti možnost ocenit nejen odborné, ale i lidské kvality těch, kteří pečují o fyzické i psychické zdraví svých pacientů prostřednictvím této léčebné metody.

Tři kategorie: Cena za přínos homeopatii, Cena za homeopatickou literaturu a Cena za velké homeopatické srdce má posilovat dialog mezi odborníky z řad lékařů, veterinářů, lékárníků, farmaceutů, farmaceutických asistentů aj., podpořit interakci mezi nimi, taktéž je motivovat k dalšímu rozvoji aktivit a projektů, přispívajících otevřené odborné diskuzi na vyspělé vědecké úrovni. Hlavním cílem je zaznamenat povědomí veřejnosti o potenciálu a možnostech homeopatie, jako diagnostické a terapeutické metody nejen z hlediska jejího uplatnění na poli moderní vědy.

Organizátorem a garantem Homeopata roku je MUDr. Alexandr Fesik, zakladatel a ředitel společnosti Akademie klasické homeopatie spol. s.r.o.

Děkujeme za vaše názory, důvěru a podporu a těšíme se na výsledky ankety, o které se s vámi podělíme 14. 4. 2018 v rámci VII. homeopatického kongresu v Ostravě.

Akademie klasické homeopatie

Štítky

1. ročník Acidum aceticum Acidum phosphoricum Aconitum AKH Alergie Allium cepa Apis Argentum nitricum Arnica Arsenicum album Artemisia Artemisia vulgaris Aurum metallicum Bella-donna Bellis Berberis Borax Calcarea carbonica Calcarea fluorica Calendula Camphora Capsicum Causticum Cimicifuga co kvete Co se vyrábí? Coccus cacti Coffea cruda Cyclamen článek Drosera rotundifolia Dulcamara e-shopy Ferrum phosphoricum Graphites HAB Hahnemann Hepar sulfuris historie hlasování Homeopat roku Homeopatická káva homeopatická mapa zdraví homeopatická poradna Homeopatické bylinky Homeopatické byliny homeopatický kongres homeopatie Homeopatie vědecká homeopatika homeopatikum homeopatikum týdne Hradec Králové Hypericum Chamomilla recutita Imunita jak se vyrábí Kalium carbonicum Kalium iodatum Kalium muriaticum Kalium phosphoricum kamenné lékárny Kazuistika Kongresy konzultace koronavirus Kurz kurzy lékárník lékopis lékopisná kuchařka Literární noviny Lycopodium Mapa zdraví Melilotus MUDr. Alexandr Fesik nákup nařízení vlády Natrium carbonicum Natrium phosphoricum Natrium sulfuricum nemoc nemoci Nové léky Novinky ocenění omezení pohybu Phytolacca Pozitivní homeopatie Praktická homeopatie Praktická homeopatie podle Hahnemanna prodej příběhy přihláška přínos rady Rekonvalescence Sammuel Hahnemann Sepia Silicea Solidago Specializovaný kurz studium Sulfur telefonické linky Teorie Thuja occidentalis Typologie Vědecká homeopatie vyjádření vzdělávání zákaz zdraví Zincum metallicum zpráva vše