4. ročník ceny Homeopat roku je tady!

4. ročník ceny Homeopat roku je tady!

Otevíráme 4. ročník udělení cen Homeopat roku.

Homeopat roku 2019

Akademie klasické homeopatie letos již po čtvrté otevírá nominace na ceny v anketě Homeopat roku.

Nominovat významné osobnosti na poli české homeopatie lze letos od 1. 9. 2018 do 31. 12. 2018 a to prostřednictvím elektronického formuláře, který je k dispozici na webových stránkách www.homeopatroku.cz.

Otevřeny jsou ve 4. ročníku opět tři kategorie Cena za přínos homeopatii, Cena za homeopatickou literaturu a Cena za velké homeopatické srdce.

Cílem udělení ocenění je vyzdvihnout významné osobnosti, které zařazují homeopatii do své každodenní praxe. Svým úsilím posilují postavení homeopatie jako moderní terapeutické metody a přispívají k jejímu dalšímu rozvoji. Podporují rovněž povědomí odborné i široké veřejnosti o možnostech homeopatie jako šetrné přírodní variantě prevence i léčby a zasluhují se o předávání svých poznatků dalším generacím.

Organizátorem a garantem projektu Homeopat roku je MUDr. Alexandr Fesik, zakladatel a ředitel společnosti Akademie klasické homeopatie spol. s.r.o.

Děkujeme za vaše názory, důvěru a podporu a těšíme se na výsledky, které budou slavnostně vyhlášeny dne 13. 4. 2019 v rámci VIII. homeopatického kongresu v Ostravě.

Akademie klasické homeopatie

 

Štítky

1. ročník Acidum aceticum Acidum phosphoricum Aconitum AKH Alergie Allium cepa Apis Argentum nitricum Arnica Arsenicum album Artemisia Artemisia vulgaris Aurum metallicum Bella-donna Bellis Berberis Borax Calcarea carbonica Calcarea fluorica Calendula Camphora Capsicum Causticum Cimicifuga co kvete Co se vyrábí? Coccus cacti Coffea cruda Cyclamen článek Drosera rotundifolia Dulcamara e-shopy Ferrum phosphoricum Graphites HAB Hahnemann Hepar sulfuris historie hlasování Homeopat roku Homeopatická káva homeopatická mapa zdraví homeopatická poradna Homeopatické bylinky Homeopatické byliny homeopatický kongres homeopatie Homeopatie vědecká homeopatika homeopatikum homeopatikum týdne Hradec Králové Hypericum Chamomilla recutita Imunita jak se vyrábí Kalium carbonicum Kalium iodatum Kalium muriaticum Kalium phosphoricum kamenné lékárny Kazuistika Kongresy konzultace koronavirus Kurz kurzy lékárník lékopis lékopisná kuchařka Literární noviny Lycopodium Mapa zdraví Melilotus MUDr. Alexandr Fesik nákup nařízení vlády Natrium carbonicum Natrium phosphoricum Natrium sulfuricum nemoc nemoci Nové léky Novinky ocenění omezení pohybu Phytolacca Pozitivní homeopatie Praktická homeopatie Praktická homeopatie podle Hahnemanna prodej příběhy přihláška přínos rady Rekonvalescence Sammuel Hahnemann Sepia Silicea Solidago Specializovaný kurz studium Sulfur telefonické linky Teorie Thuja occidentalis Typologie Vědecká homeopatie vyjádření vzdělávání zákaz zdraví Zincum metallicum zpráva vše