4. ročník ceny Homeopat roku je tady!

4. ročník ceny Homeopat roku je tady!

Otevíráme 4. ročník udělení cen Homeopat roku.

Homeopat roku 2019

Akademie klasické homeopatie letos již po čtvrté otevírá nominace na ceny v anketě Homeopat roku.

Nominovat významné osobnosti na poli české homeopatie lze letos od 1. 9. 2018 do 31. 12. 2018 a to prostřednictvím elektronického formuláře, který je k dispozici na webových stránkách www.homeopatroku.cz.

Otevřeny jsou ve 4. ročníku opět tři kategorie Cena za přínos homeopatii, Cena za homeopatickou literaturu a Cena za velké homeopatické srdce.

Cílem udělení ocenění je vyzdvihnout významné osobnosti, které zařazují homeopatii do své každodenní praxe. Svým úsilím posilují postavení homeopatie jako moderní terapeutické metody a přispívají k jejímu dalšímu rozvoji. Podporují rovněž povědomí odborné i široké veřejnosti o možnostech homeopatie jako šetrné přírodní variantě prevence i léčby a zasluhují se o předávání svých poznatků dalším generacím.

Organizátorem a garantem projektu Homeopat roku je MUDr. Alexandr Fesik, zakladatel a ředitel společnosti Akademie klasické homeopatie spol. s.r.o.

Děkujeme za vaše názory, důvěru a podporu a těšíme se na výsledky, které budou slavnostně vyhlášeny dne 13. 4. 2019 v rámci VIII. homeopatického kongresu v Ostravě.

Akademie klasické homeopatie